Loading...

O nas

O nas 2023-08-16T13:00:29+00:00

Gabinety Medyczne BOTANIK to nowo otwarta przychodnia medyczna działająca od 2017 r., której właścicielem jest ATOM sp. z o.o.

Naszą misją jest dostarczanie Pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, świadczonych przez światowej klasy specjalistów.

Przychodnią kieruje dr n. med. Tomasz Bieżanek, z którego inicjatywy powstała placówka. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych opartych na innowacyjnych metodach leczenia oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W pracy codziennie skupiamy się w 100% na naszym Pacjencie. Każdy przypadek traktujemy w pełni indywidualnie. Obsługujemy pacjentów także w języku angielskim.

Do dyspozycji Pacjentów w chwili obecnej mamy dwa gabinety stomatologiczne wyposażone w wysokiej jakości nowoczesny sprzęt stomatologiczny, poczekalnię wraz z recepcją i dostępem do sieci Wifi oraz toaletę dostosowaną do osób niepełnosprawnych, przyjazną rodzicom z dziećmi.  Całość zlokalizowana jest w nowym budynku, który jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto przed budynkiem do dyspozycji Pacjentów jest duży bezpłatny parking miejski oraz parking przychodni ze specjalnym miejscem postojowym również dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dbając o zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów, w nagłych przypadkach działamy jako pogotowie stomatologiczne, umożliwiając umówienie wizyty w dniu zgłoszenia, poza standardowymi godzinami pracy.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
  • Jakość na najwyższym poziomie.

W naszej codziennej pracy stosujemy tylko najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Dla nas najważniejsze jest efekt końcowy i zadowolony Pacjent, a nie jak najniższe koszty zrealizowania usługi.

  • Specjaliści w swojej dziedzinie

Naszą kadrę tworzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści mogący pochwalić się wieloletnim doświadczenie, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i sympozjach. Współpracujemy z osobami związanymi z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, posiadającymi tytuł doktora nauk medycznych.

  • Wycena usługi przed wykonaniem

Cenimy sobie jasne zasady współpracy, nie lubimy zaskakiwać naszych Pacjentów, dlatego też o kosztach usługi informujemy przed jej wykonaniem, tak aby Pacjent miał pełną świadomość za co w i jakiej wysokości zostanie naliczona opłata.

  • Dostępność w każdej chwili

Działamy jak pogotowie stomatologiczne, u nas masz możliwość umówienia wizyty stomatologicznej poza standardowymi godzinami pracy. W nagłych przypadkach zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego można ustalić termin wizyty oraz warunki odpłatności.

  • Innowacyjność

W naszej ofercie stawiamy na świadczenie usług stomatologicznych w oparciu o innowacyjne metody leczenia. Gabinety Medyczne Botanik powstały dzięki innowacyjnemu podejściu w dziedzinie stomatologii na skalę międzynarodową, uzyskując dofinansowanie ze środków UE. Jesteśmy Beneficjentem środków w ramach konkursu organizowanego przez LAWP, uzyskując dofinansowanie na nowoczesny sprzęt i wyposażenie przychodni.

  • Lokalizacja

U nas nie ma problemów z parkowaniem, nasi pacjenci mają dostęp do dużego bezpłatnego parkingu. Ponadto nasza placówka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego UMCS oraz Cukierni Williams. Pacjentów zapraszamy przed wizytą na coś słodkiego, zaś po zabiegu na chwile relaksu spacerując i podziwiając piękno przyrody w Ogrodzie Botanicznym.

  • Łatwy dojazd

Nasze gabinety zlokalizowane są w dobrze skomunikowanej części Lublina. Pacjentom nie posiadającym samochodów polecamy dojazd autobusami komunikacji miejskiej o numerach 2, 7, 37 oraz 47 zaś amatorom zdrowego stylu życiu rekomendujemy dojazd rowerem miejskim. Stacja rowerowa zlokalizowana jest zaledwie 50 m od naszej siedziby.

  • Gabinet Partnerski Oral – B

Jesteśmy Gabinetem Partnerskim Oral – B. Co to oznacza dla Ciebie? W naszej placówce masz możliwość bezpłatnego przetestowania najnowocześniejszych szczoteczek elektrycznych firmy Oral-B oraz ich zakupu.

  • Aktywna działalność lokalna

Udzielamy się na rzecz Środowiska medycznego Lublina i okolic. Wraz z ponad setką podmiotów z branży medycznej jesteśmy Członkiem Klastra Medycyna Lubelska. Współtworzymy organizację, której celem jest budowanie sieci wzajemnych powiązań, wymiana informacji, doświadczeń oraz wiedzy, dzięki czemu aktywnie uczestniczymy we wspieraniu rozwoju branży medycznej w Lublinie oraz całym Województwie Lubelskiem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://medycyna.lublin.eu/

  • Aktywna działalność międzynarodowa

Wspólne z 9 innymi podmiotami medycznymi z Lubelszczyzny, jesteśmy Członkiem Lubelskiego Konsorcjum Turystyki Medycznej. Jest to pierwsza tego typu organizacja w Polsce, której celem jest zachęcenie pacjentów z krajów Unii Europejskiej do przyjazdu do Lublina, skorzystania z oferty medycznej świadczonej przez wysokiej klasy specjalistów oraz poznania naszego pięknego miasta i jego okolic.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://medicaltourismpoland.eu/


Zapraszamy do kontaktu.