Loading...

Bezpłatny stomatologiczny poradnik dla przyszłych i obecnych mam

Staramy się, aby nasze media społecznościowe przekazywały nie tylko informacje na temat naszych usług w gabinecie, ale również solidną dawkę wiedzy podanej w przystępny sposób. Piszemy o wszystkim, co może być przydatne i ciekawe dla pacjentów. Lata doświadczeń pokazały nam, że szczególnie ważnym tematem, wciąż pełnym niejasności jest opieka okołostomatologiczna kobiet w ciąży.

A ciąża to wyjątkowy, ale i wymagający czas w życiu kobiety. Jej organizm ponosi nie lada wysiłek, dbanie o siebie to jednoczesne dbanie o zdrowie rozwijającego się dziecka. Stan uzębienia ma bardzo duże znaczenie, i dla mamy i dla dziecka. Wokół tego tematu narosło mnóstwo szkodliwych mitów. Najgorszy z nich to unikanie wizyt ze względu na rzekome dobro dziecko. Nic bardziej mylnego! Ciąża sama w sobie, jako stan fizjologiczny, nie jest przyczyną pogorszenia stanu uzębienia. Niestety taki pogląd pokutuje wśród wielu pacjentek.

Ginekolodzy poruszają się w obszarze swojej specjalizacji i nierzadko nie wiedzą, jak istotna jest kontrola stomatologiczna w czasie ciąży. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć bezpłatny poradnik stomatologiczny dla przyszłych i obecnych mam, w którym to zebraliśmy najważniejsze informacje na temat zaleceń stomatologicznych dla ciężarnych. Znalazły się w nim potrzebne także informacje dla mam małych dzieci, ponieważ dbałość o higienę jamy ustnej dziecka jest niezwykle ważna już na wczesnym etapie życia.

Jeśli chcesz otrzymać poradnik, to prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub na adres gabinetybotanik@gmail.com
A ponadto przypominamy, że działamy również jako pogotowie stomatologicznie w nagłych przypadkach, po uprzednim kontakcie telefonicznym:  695 595 940.
2023-01-02T12:24:40+00:00 Listopad 2021|