Loading...

Bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów

Wiele osób myśli, że wybielanie zębów preparatami z drogerii w domowym zaciszu jest równie skuteczne i bezpieczne, jak to profesjonalne w gabinecie stomatologicznym. Często przy tym niestety sugerują się też niższą ceną. Pomimo tego, że różnego rodzaju nakładki żelowe i paski mają w składzie składniki wybielające, to stosując je samodzielnie niestety nie ma się możliwości dokładnego rozprowadzenia preparatu na powierzchni wszystkich zębów. Finalnie możemy osiągnąć odwrotny efekt: nierównomierne wybielone zęby z licznymi przebarwieniami. Każdy taki zabieg powinien być poprzedzony badaniem lekarskim, mającym na celu ocenę stanu uzębienia oraz obowiązkowe oczyszczenie zębów z kamienia, który również wpływa na kolor zębów. Wyobraź sobie co się stanie, kiedy to udasz się na piaskowanie zębów jakiś czas po wybielaniu? Uwidocznią się różne odcienie plamek na zębach, a to zdecydowanie nie jest estetyczne.

U niektórych pacjentów po zabiegu wybielania, szczególnie w domowych warunkach, pojawiała się nieprzyjemna nadwrażliwość, skutecznie uprzykrzająca życie. Teraz zabieg ten może łączyć się z odwrotnym efektem, wzmacnianiem szkliwa.
Oferujemy nowoczesne wybielanie gabinetowe przy użyciu specjalnego preparatu PREVDENT, który jest w 100% bezpieczny dla zębów i bardzo rzadko powoduje nadwrażliwość.
Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających dostępnych w gabinetach stomatologicznych, ponieważ zastosowana w niej innowacyjna substancja (nano-hydroksyapatyt) remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. Z systemem Prevdent CrWR Twoje zęby mogą być od 7 do 8 odcieni bielsze w około 2 godziny.

Co warto wiedzieć? W przypadku metod gabinetowych:
znacząca poprawa jest zauważalna już po pierwszej wizycie.
korzystając z usług profesjonalnego gabinetu, unikniesz nadwrażliwości zębów, która często pojawia się przy stosowaniu innych niesprawdzonych domowych metod.
masz pełną kontrolę nad finalnym efektem. Razem ze stomatologiem decydujecie czy proces wybielania ma być kontynuowany, czy może efekty są już satysfakcjonujące i nie ma potrzeby dalszego wybielania.
możesz liczyć na długotrwały efekt, który przy odpowiedniej pielęgnacji zostanie z Tobą na długi czas.

Wybielanie zębów to zabieg coraz bardziej popularny, szczególnie przed specjalnymi okazjami typu ślub. Co jest zrozumiałe, to właśnie wtedy uśmiech jest naturalną reakcją i na pewno mile będzie patrzeć na niego po latach na pięknych zdjęciach.
Pamiętajmy też, że uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka, a ten wymarzony i idealnie biały, doda Ci pewności siebie i sprawi, że będzie gościł na Twojej twarzy jeszcze częściej.

 

Zobacz efekty po zabiegu:

2023-08-16T14:09:06+00:00 Maj 2022|